Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 04.12.2019 07:29:35 

OFICIÁLNÍ    INTERNETOVÉ   STRÁNKY    FOTBALOVÉHO    TÝMU      BEROUNSKA

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Dnes je
Starší přípravka 2019/2020
(utkání se hrají 1x18min a v poli 5+1 hráčů)
 
 
 
 
Trenéři :
 
      
 
        Karel Jonák                        Radek Marek
     tel :  604236371                    tel :  603458655
  
 
 
                                    
 Případní zájemci o členství v našem mužstvu  neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedených telefonech. Velký zájem máme o hráče ročníku nar. 2009 a 2010.

 

 
 
 
Aktuálně
 
Tréninky :  úterý a čtvrtek 16 - 17:30 hřiště FK 
 
 
Skupina „G“ - jaro 2020 – 6 účastníků (7. – 12. místo) Broumy, Chodouň, Chyňava, Komárov, Liteň / Všeradice, Loděnice
 
Halový turnaj v Hořovicích 14.12.2019
- sraz 12:45 ve sportovní hale v Hořovicích
 
Přihlášené halové turnaje:
  • Halový turnaj 16.11.2019 v Rokycanech  - 4.místo !

sestava : Garanič Marek - Dudl Ondra , Šlechta Ondra , Lukavský Máťa  - Kramárik Vojta , Bělohlávek Dominik , Rácin Pál , Veselý Tomáš

FK - Košutka 8:0 , FK - Hudlice 3:2 , FK - Viktorka Pl dívky 4:0 , FK - Kohouti Ro 1:2 , FK - SKP Rakovník 1:3 , FK - Tatran Rakovník 0:6

 

 

  • Halový turnaj 14.12.2019 od 13h - Hořovice, sportovní hala
  • Halový turnaj 29.2.2019 - Kálův Dvůr , sportovní hala od 9 - 14h
 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Hořovicko 20 18 1 1 108:13 55
2 Komárov 20 14 2 4 108:16 44
3 Chodouň 20 11 1 8 82:44 34
4 Zaječov 20 4 1 15 21:93 13
5 Podluhy 20 0 1 19 6:159 1
 
Střelci FK - základní skupina OP Beroun :

-  Dudl Ondra  31 gólů / 5 turnajů /

- Bělohlávek Dominik  18 gólů / 5 turnajů /

- Šlechta Ondra 14 gólů / 5 turnajů / 

- Rácin Pál  13 gólů / 4 turnaje /

- Chlustina Adam 13 gólů / 5 turnajů / 

- Kramárik Vojta 9 gólů / 3 turnaje /

- Lukavský Matěj 5 gólů / 4 turnaje / 

- Ivanov Emo  2 góly  / 3 turnaje /

- Veselý Tomáš  1 gól  / 5 turnajů /

- Garanič Marek 1 gól - brankář / 5 turnajů/ 

- Hochmann Marek / 1 turnaj /

 
5.Turnaj OP Beroun : Zaječov
sestava FK - Garanič Marek - Lukavský Matěj , Ivanov Emo , Šlechta Ondra , Chlustina Adam - Dudl Ondra - Bělohlávek Dominik , Rácin Pál , Veselý Tomáš , Kramárik Vojta
 
FK - Hořovicko 0:0 
FK - Podluhy 13:0 /5x Pál Rácin , 2x Dominik Bělohlávek , 2x Ondra Dudl , 2x Ondra Šlechta , Adam Chlustina , Vojta Kramárik /
FK - Chodouň 2:3 /Pál Rácin , Vojta Kramárik /
FK - Zaječov 4:0 /2x Adam Chlustina , Dominik Bělohlávek , Vojta Kramárik /
 
Halový turnaj 16.11.2019 v Rokycanech 14-19h
4+1 , ročník 2009
/Rokycany 2010 , Tatran Rakovník , SKP Rakovník , SK Hudlice , Petřín Plzeň , Košutka Plzeň , Viktoria Plzeň dívky , FK Komárov/
 
Přihlášený halový turnaj 29.2.2020 dopoledne  hala Králův Dvůr
 
 
4.Turnaj OP Beroun : Komárov
sestava FK - Garanič Marek - Lukavský Matěj , Ivanov Emo , Šlechta Ondra , Chlustina Adam - Dudl Ondra - Bělohlávek Dominik , Rácin Pál , Veselý Tomáš , Kramárik Vojta
 
FK - Hořovicko 1:2 / Vojta Kramárik /
FK - Podluhy 7:0 / 2x Ondra Šlechta , 2x Adam Chlustina , Ondra Dudl , Maťa Lukavský , Vojta Kramárik /
FK - Chodouň 7:0 / 2x Dominik Bělohlávek , Máťa Lukavský , Vojta Kramárik , Ondra Šlechta , Pál Rácin , Mára Garanič /
FK - Zaječov 8:0 / 3x Dominik Bělohlávek , 2x Vojta Kramárik , Pál Rácin , Emo Ivanov , Ondra Dudl /
 
3.Turnaj OP Beroun : Podluhy
sestava FK - Garanič Marek - Ivanov Emo , Šlechta Ondra , Chlustina Adam - Dudl Ondra - Bělohlávek Dominik , Rácin Pál , Veselý Tomáš , Hochmann Marek
 
FK - Hořovicko 1:2 / Ondra Dudl /
FK - Podluhy 9:0 / 3x Ondra Dudl , 2x Pál Rácin , Emo Ivanov , Adam Chlustina , Dominik Bělohlávek , Tomáš Veselý /
FK - Chodouň 2:0 / Adam Chlustina , Ondra Dudl /
FK - Zaječov 5:0 / 2x Ondra Dudl , 2x Adam Chlustina , Pál Rácin /
 
Výběr OFS Beroun U 11
 
Turnaj MOS se uskuteční ve středu 9.10. 2019 od 9:00 hodin (pořadatel OFS Rakovník – hřiště SK Rakovník).

Nominace hráčů:

U-11 – Dudl Ondřej (Komárov)Flégr TomášKaňka Dominik (oba Hořovicko), Boubín PatrikDřevěný TomášProkš DominikVitík MarekVokáč David (všichni FK Kr. Dvůr), Burian Jakub (Zdice), Průša Oldřich (ČL-U Beroun), Fulín TomášPrůša MilanŠtajner JakubRiska Šimon (všichni Cerhovice), Netrval Tomáš (Broumy), Kropáč Ondřej (Lochovice), Hadraba StanislavToth Lukáš (oba Hostomice), Hubáček Milan (Chodouň), Erazím Matyáš (Žebrák).
Trenéři: Cibulka Vladislav, Franěk Karel, Hadraba Radek, Kropáč Aleš.

 

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel.: 733 385 317) !!!
Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Cibulkovi !!!
Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři rukavice, teplé oblečení.

Trasa autobusu: - odjezd ve středu 9.10. 2019 v 6:50 hodin (Hořovice - Spol. dům), 6:55 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 7:10 (Zdice – Sportovní hala), 7:20 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:30 (Beroun – parkoviště Billa, Kaufland) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse.
Zveme trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji.

 
2.Turnaj OP Beroun : Hořovice
sestava FK - Garanič Marek - Lukavský Máťa , Šlechta Ondra , Chlustina Adam - Dudl Ondra - Bělohlávek Dominik , Rácin Pál , Veselý Tomáš
 
FK - Hořovicko 2:0 / Dominik Bělohlávek , Ondra Šlechta /
FK - Podluhy 10:0 / 3x Ondra Dudl , 2x Dominik Bělohlávek , 2x Pál Rácin , 2x Ondra Šlechta , Adam Chlustina /
FK - Chodouň 4:1 / 3x Dominik Bělohlávek , Ondra Dudl /
FK - Zaječov 8:0 / 3x Ondra Dudl , 3x Adam Chlustina , Dominik Bělohlávek , Ondra Šlechta /
 
 
1.Turnaj OP Beroun : Chodouň 
 
sestava FK - Garanič Marek - Lukavský Máťa , Šlechta Ondra , Chlustina Adam - Dudl Ondra - Bělohlávek Dominik , Kramárik Vojta , Veselý Tomáš
 
FK - Zaječov 8:0 /5x Ondra Dudl , Dominik Bělohlávek , Máťa Lukavský a Ondra Šlechta /
FK - Chodouň 3:3 / 2x Vojta Kramárik , Ondra Dudl/ - zranění Vojty Kramárika
 
Vojtovi přejeme uzdravení a brzký návrat na hřiště.
 
FK - Podluhy 14:0 / 4x Ondra Šlechta , 7x Ondra Dudl , 2x Máťa Lukavský , Dominik Bělohlávek /
FK - Hořovicko 0:5
 
 
Výběry OFSnominační trénink – U-11 a U-12: Nominační trénink výběrů U-11 a U-12 se uskuteční v pondělí 30.9. 2019 od 16:30 hodin na hřišti ČL-U Beroun (UMT – Na Máchovně). 
 
Nominace hráčů: U-11Dudl Ondřej (Komárov), Flégr Tomáš, Sojka Dominik, Bartoš Šimon, Kaňka Dominik (všichni Hořovicko), Vitík Marek (FK Kr. Dvůr), Burián Jakub, Bártík Matyáš (oba Zdice), Štros Matyáš (Karlštejn), Škrabalová Andrea (Felbabka), Heisig Pavel, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Fulín Tomáš, Průša Milan, Štajner Jakub, Riska Šimon (všichni Cerhovice), Netrval Tomáš (Broumy), Frajtág Matěj, Kropáč Ondřej (oba Lochovice), Vrána Adam, Hadraba Stanislav, Mikitinec Petr, Toth Lukáš (všichni Hostomice), Kostečka Dan (Neumětely).
 
          Neděle 1.9.2019 turnaj v Rokycanech- 5.místo
FK - Viktoria Pl 2010 3:4 , FK - Rokycany 2009 2:3 , FK - SKP Rakovník 1:2, FK - Kdyně 4:2 , FK - Viktoria Pl dívky 15:0
Sestava FK - Garanič M. - O.Dudl , O. Šlechta , E. Ivanov , A. Chlustina - V. Kramárik , D. Bělohlávek , P. Rácin
 
 
Soustředění ve Smetanově Lhotě od čtvrtka odpoledne 5.9. do neděle 8.9. 2019.
 
 
 
 Rozlosování  OP 2019/20- starší přípravka :
 
Skupina D(10 h začátky):
 
1. Hořovicko (29.9.), 2. Chodouň (22.9.), 3. Komárov (13.10.), 4. Podluhy (6.10.), 5. Zaječov (20.10.)
 

 

TOPlist

Dnes je