Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.01.2019 07:16:51 

OFICIÁLNÍ    INTERNETOVÉ   STRÁNKY    FOTBALOVÉHO    TÝMU      BEROUNSKA

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Dnes je
Starší přípravka 2018/2019
(utkání se hrají 1x18min a v poli 5+1 hráčů)
 
 
 
 
Trenéři :
 
      
 
        Karel Jonák                        Radek Marek
     tel :  604236371                    tel :  603458655
  
 
 
                                    
 Případní zájemci o členství v našem mužstvu  neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedených telefonech. Velký zájem máme o hráče ročníku nar. 2008 a 2009.

 

 
 
 
Aktuálně
 
 
 
Tréninky : 
 
1.trénink po vánočních svátcích - pondělí 7.1.2019 15:30-17 Sokolovna
                                    
tréninky :    pondělí 15:30-17  Sokolovna
                       čtvrtek 15 - 16:30 Sokolovna 
 
Nominace výběru U 11

Zimní turnaj MOS – SKFS výběru U11 OFS

Víceúčelová hala Hostivice –sobota 2.2.2019  od 9.00 hod.

Hrací povrch - UMT

Nominace:

Dudl Ondřej (Komárov), Burian Jakub (Zdice), Sedláček Matěj (Felbabka), Toth Matěj (Všeradice), Štros Matyáš (Karlštejn), Karel Tomáš, Průša Milan, Krejčí Martin, Turcanu Vlad, Ouřada Antonín ( všichni  Cerhovice), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub (oba FK Králův Dvůr), Petráš Oliver (Sokol Králův Dvůr). Trenéři Cibulka Vladislav, Hadraba Radek.

Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl ! V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi tel.733 385 317.

Všichni nominovaní hráči si vezmou: kopačky, brankáři rukavice.

Doprava individuální. Sraz v 8.30 hod.

 
Přihlášené halové turnaje 2019
 
 
9.3.2019 -T. J. Sokol Králův dvůr -hala Lokomotivy Beroun
 
31.3. 2019/dopoledne/ - ročník 2008 UMT Všeradice 4+1 /venku/
 
( FK Admira Praha, SK Český Brod, AFK Loděnice, SKP Rakovník, FC Liteň, FK Všeradice 1932, Sokol Králův Dvůr,FK Komárov )
 
 
Halový turnaj OP starších přípravek - Králův Dvůr
 
5.místo ( FK - Sokol Králův Dvůr 1:6 , FK - Zdice 1:4 , FK - Hořovicko 0:4 , FK - Králův Dvůr 1:2)
 
Halový turnaj v Rokycanech 1.12.2018 od 14h - hala Gymnázia
 
 
4. místo ( FK - Cheb 0:6 , FK -Viktoria Pl 2010 5:4 , FK - Košutka 2:1 , semifinále FK - Petřín Pl 0:3 , o 3.místo FK - Cheb 0:4)
 

Halový turnaj v Rokycanech 18.11.2018 od 9h - hala Gymnázia

skupina A : FK -Viktoria Plzeň 2010 2:6 , FK - Rokycany 3:0 ,  FK - Zbůch 4:1 

2. místo ve skupině a postup do semifinále

semifinále : FK - SK Petřín Plzeň 1:5

o 3.místo : FK - Holoubkov 1:3

Pořadí : 1.místo SK Petřín Plzeň

2.místo FK Viktoria Plzeň 2010

3.místo TJ Holoubkov

4.místo FK Komárov

 

Na fotce chybí Ondra Šlechta :-)

 

Halový turnaj mládeže – SH Králův Dvůr

OP – starší přípravka – neděle 2.12. 2018 (9:00 hodin) – vítězové podzimních základních skupin

Účastníci – Sokol Králův Dvůr, Zdice A, FK Králův Dvůr A, Hořovicko A, Komárov

 

Jaro 2019 : skupina SB - semifinále
 

Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice

  

Výsledky MOS výběru U-11 - Kralupy nad Vltavou 24.10.2018

Beroun – Rakovník 11:5, Beroun- Mělník 12:8, Beroun – Kladno 19:5 

Ostatní výsledky :  Mělník – Kladno 7:5, Mělník – Rakovník 11:4, Kladno – Rakovník 2:14

Tabulka: 1.Beroun 9b., 2.Mělník 6b., 3.Rakovník 3b., 4.Kladno 0b.

Hráči:  Dudl Ondřej (Komárov), Zoubek Michal, Frühauf Jakub, Krbec Adam (všichni Hořovicko), Heisig Pavel, Huttr František, Hloušek Dominik, Kubíček Jan, Krob Lukáš (všichni ČL-U Beroun), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub, Vitík Marek (všichni FK Králův Dvůr), Štros Matyáš (Karlštejn), Toth Matěj (Všeradice), Turcanu Vlad, Fulín Tomáš (oba Cerhovice), Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr), Sedláček Matěj (Felbabka), Bárta Ondřej Jindřich (Zdice). Trenéři: Jakub Krob, Roman Fulín, Oldřich Dostál, Radek Hadraba

 
Vítězové skupin OP starších přípravek :
 
Králův Dvůr - Sokol , Zdice A , Králův Dvůr A , Hořovicko A , Komárov
 
2 místa skupin OP :
 
Cembrit Beroun , Loděnice , Zdice B , Hostomice/Lochovice , Cerhovice
 
5.trunaj OP - Broumy 21.10.2018
1.místo - 4 výhry (FK - Cerhovice 1:0 , FK - Hořovicko B 4:2 , FK - Zaječov 3:0 , FK - Broumy 2:0 )
 
Pořadí tabulka po 5.kole :
 
                                    1. FK Komárov         47 b /55:15/
                                2.Cerhovice                   36 b /67:21/
                               3.Broumy/Svatá             33 b /48:36/
                                  4.FK Hořovicko B       28 b / 56:32/
                                 5.Zaječov                     0 b /3:125/ 
 
 
Nominace na turnaj MOS, který se uskuteční 24.10. 2018 od 9:00 hodin na hřišti Čechie Kralupy nad Vltavou - U11
 
Ondřej Dudl
 
náhradník - Radek Marek
 
4.turnaj OP - Zaječov 14.10.18
2.místo - 3 výhry , 1 prohra (FK - Cerhovice 1:2 , FK - Hořovicko B 2:0 , FK - Zaječov 6:0 , FK - Broumy/svatá 3:1 )
 
Pořadí tabulka po 4.kole :
 
                                    1. FK Komárov         35 b /45:13/
                                2.Cerhovice                   33 b /60:15/
                               3.Broumy/Svatá             26 b /40:32/
                                  4.FK Hořovicko B       21 b / 44:25/
                                 5.Zaječov                     0 b /2:106/ 
 
Nominace do výběru OFS Beroun U-11 ve čtvrtek 18.10. 2018 od 16:00 hodin na hřišti ČL-U Beroun - UMT (Na Máchovně)
 
Ondřej Dudl , Radek Marek , Steve Branny
 
 
3.turnaj OP - Komárov neděle 7.10.2018
2.místo - 3 výhry , 1 prohra ( FK - Cerhovice 1:0 , FK - Hořovicko B 1:2 , FK - Zaječov 10:0 , FK - Broumy/Svatá 3:0 )
Pořadí tabulka po 3.kole :
 
                                    1. FK Komárov         26 b /33:10/
                                2.Cerhovice                   23 b /50:12/
                               3.Broumy/Svatá             20 b /33:23/
                                  4.FK Hořovicko B      17 b / 37:18/
                                 5.Zaječov                     0 b /2:92/ 
 
 
 
sobota 6.10.2018 Hrádek u Rokycan 5+1 sraz 8:15 na místě /nominace 9+1/ - turnaj zrušen !!!!
 
 
Přátelský zápas čt 4.10.18:    FK - Újezd mladší žáci   5:0 / 1:0 / 
 
Sestava : M.Garanič - M.Lukavský,R.Marek,O.Šlechta,Emo Ivanov - O.Dudl,V.Kramárik,A.Chlustina - S.Branny,S.Štefanová,J.Cíza,D.Kouba
 
 
Nominace do výběru OFS Beroun U-11 3.10.2018 16:30 - SK Tlustice
 
Ondřej Dudl , Radek Marek , Steve Branny
 
 
2.turnaj OP - Hořovice 30.9.2018
2.místo - 2 výhry , 2 remízy ( FK - Cerhovice 2:1 , FK - Hořovicko B 1:1 , FK - Zaječov 4:0 , FK - Broumy/Svatá 0:0 )
Pořadí tabulka po 2.kole :
 
                                    1. Broumy/Svatá         17 b /22:11/
                                2.FK Komárov           17 b /18:8/
                               3.Cerhovice               14 b /33:9/
                                  4.FK Hořovicko B      8 b / 22:15/
                                 5.Zaječov                     0 b /2:52/ 
 
 
1.turnaj OP - Cerhovice 23.9.2018
2.místo - 3 výhry ( FK - Cerhovice 1:4 , FK - Zaječov 4:0 , FK - Hořovicko B 2:1 , FK - Broumy / Svatá 4:1 )
Pořadí tabulka :
 
                                   1. Cerhovice                10 b /20:4/
                                2.FK Komárov           9 b /11:6/
                                3.Broumy / Svatá       7 b /11:7/
                                 4.FK Hořovicko B      3 b / 12:9/
                                 5.Zaječov                     0 b /2:30/ 
 
Přátelský zápas 25.9.2018 : Újezd /mladší žáci/ - FK  3:6
 
Sestava : M.Garanič - M.Lukavský,R.Marek,O.Šlechta,Emo Ivanov - O.Dudl,V.Kramárik,A.Chlustina - S.Branny,S.Štefanová,J.Cíza,D.Kouba
 
 
 
Přátelský zápas/20.9./ FK - TJ Zaječov /3x18 min/- 1.zápas 6:0
                                                                                          2.zápas 7:0
                                                                                          3.zápas 3:1
Sestava FK : Garanič M./3.zápas Šlechta O./  - M. Lukavský,O. Šlechta,A. Chlustina,V. Kramárik,D. Kouba,S. Štefanová, Bui Cong Minh,J. Hošek,E. Šenková,J. Šenk,F. Kareš
 
Turnaj OP Cerhovice - neděle 23.9.18 10:00 - sraz 9:15 na místě
 
Turnaj v Rokycanech - neděle 2.9.
 
6. místo / 2 výhry a 4 porážky/
FK - OFS Rokycany 4:1 , FK - Horažďovice 1:3 , FK - SKP Rakovník 1:3 , FK - Rokycany 2009 3:1 , FK - Rokycany 2010 1:3 , FK - Tatran Rakovník 0:3
1.místo SKP Rakovník , 2.místo Rokycany 2010 , 3.místo Horažďovice
 
 
 
 
 
Soustředění starší přípravka U10(2009) a U11(2008) a mladších žáků podzim 2018
 
 
 
 
 

 

    
 
 
 
 

 
TOPlist

Dnes je