aktualizováno: 04.12.2019 07:29:35

VIDĚLI JSTE NA WEBU

BYLO NA STRÁNKÁCH ...

Naši odchovanci v akci!

Marek Šíma - FK Příbram U19 4:0 SK Slavia Praha (1.liga staršího dorostu U19)

O zápase se Slavii jsme mezi klukama v kabině mluvili hodně. Měli jsme poměrně respekt, protože na podzim to byl náš nejtěžší soupeř, ale na druhou stranu jsme byli hodně motivovaní vidinou, že když ji porazíme, tak půjdeme před ní a můžeme být i první. Nastoupilo proti nám mladší mužstvo plné 2001 a bylo to znát po fyzické stránce. Vyhrávali jsme osobní souboje, byli jsme rychlejší a asi jsme i víc chtěli a to se nám vrátilo na gólech. Pracovali jsme skvěle jako tým, co nás zdobí a čímž máme podle mě navrh nad všemi mužstvy v lize.

Michal Hlavatý – FC Vysočina Jihlava 1:0 FK Baník Sokolov (Fortuna národní liga)

V tomhle zápase nám vůbec nevyšel vstup do zápasu. Dostali jsme gól na hned na úvod utkání a prvních 25 minut zápasu jsme byli jak opaření. Do konce poločasu jsme ale hru postupně vyrovnávali. O poločase jsme si řekli, že musíme ještě víc přidat a tak jsme na Jihlavu hned od začátku druhého poločasu vletěli. V průběhu poločasu jsme soupeře k ničemu nepustili a hlavně si vytvořili minimálně 5 stoprocentních brankových příležitostí. Jeden gól jsme dokonce vstřelili, míč byl minimálně 20 cm za lajnou. Bohužel rozhodčí si byl jistý tím, že to gól nebyl. Z videa jsme se pak dozvěděli, že gól který jsme dostali byl z ofsajdu a ještě nám nepískli penaltu. Bohužel jsme si nepohlídali začátek zápasu a kvůli tomu prohráli.

Jakub Lukavský – TJ Slovan Velvary 3:2p TJ Štěchovice (Česká fotbalová liga)

Zápas proti Velvarům se hodnotí těžce, převládá ve mně pocit hořkosti, zápas byl hrubě omezen rozhodčími, kteří ze zápasu udělali komedii. Zápas jsme začali poměrně slušně, v 10. minutě jsme se ujali vedení, i když se štěstím. Poté převzal iniciativu hry soupeř a my spíše hrozili z protiútoku, v 65.mimute jsme odskočili soupeři na rozdíl 2 branek, od té doby to bylo na jednu bránu, po velkém tlaku Velvary snížily z rohového kopu. Poté se začali dít věci. Sudí nepochopitelně naprosto nepochopitelně nastavil 10 minut, v poslední minutě nastavení odpískal naprosto vymyšlenou penaltu. I tak výsledek 2:2 není tak špatný, ovšem po průběhu zápasu, jsme měli odjet s plnou.

Václav Dudl –  AS Trenčín 0:1 Spartak Trnava (Slovensko Fortuna liga)

Tak zápas s Trenčínem byl pro nás hodně důležitý protože jsme se dostali do druhé šestky tedy do skupiny o baráž a sestup. Zápas byl od záčátku náročný Trencin dobře držel balon a párkrát nás ohrozil ale my jsme byli dobře kompaktní a výborně jsme bránili a koncem prvního poločasu dal gól Anton Sloboda do sítě Trenčínu a hodně nás to uklidnilo druhý poločas byl také hodně vyrovnaný ale Trenčín si už nedokázal vypracovat žádnou velkou šanci a vyhráli jsme 1:0 je to pro nás hodně důležitá výhra! Já nastoupil na posledních pár minut na kraj zálohy. Teď už se pripravuju s reprezentaci do 20 let na sraz do Itálie.

UEFA Youth League: Příbram - Viitorul 2:0

Ani osobní dohled slavného rumunského fotbalisty Gheorghe Hagiho nepomohl týmu FC Viitorul "U19". Příbramští mladíci po nesmírně taktickém výkonu porazili rumunského soupeře 2:0 brankami Šraina a Hlavatého

Michal Hlavatý

Beroun B : Komárov A   (0:2)  3:2
Sestava: Tráva - Hochmann, Dudl, Král, Martinkovič - Holeček, Solar, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Slepička, Zeman

střelci: Hausner, Solar
červená karta : Kolář Ladislav

Komárov nehrál špatně, jen bohužel neproměňujeme šance a dostaváme zbytečné goly.

Libomyšl : Komárov B  (0:3) 1:7
Střelci: Palek 3x, Ernest 2x, Danda, Štis

Komárov A : Loděnice B    (3:1) 4:4
Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Král, Solar - Holeček, Zeman, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Martinkovič, Kubička, Danda, Ernest

Střelci: Hausner3x, Kolář

Tak toto jsou darované body .. Zápas byl v jasné režii Komárova, hrozně moc neproměněných šancí, a pár individuálních chyb, zapříčinilo to, že Loděnice B si odvážejí šťastný bod.

Komárov B : Zaječov (1:2)  4:2

Střelci: Pála, Janda, Danda, Svoboda

Chlumec : Komárov A    (1:0) 2:1
Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Slepička, Solar - Martinkovič, Zeman, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Dudl, Král, Holeček, Danda, Ernest

Střelci: Hausner

Ani nevím co k tomu napsat, byla to bída .. Soupeř byl bojovnější, my jsme měli víc golových šancí.

Lochovice B : Komárov B (0:4)  1:6

Střelci: Hagi, Pála, Záruba O.  2x, Janda 2x

Komárov A  :  Neumětely A   (2:1)  3:2

Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Slepička, Danda - Martinkovič, Zeman, Kolář, Šimůnek -Hausner, Petráš
Střdajcí hráči: Král, Ernest, Holoček, Dudl, Solar

Střelci: Kolář, Petráš, Ernest

První tři body se počítají. Utkání to nebylo lehké, o to více těší vybojované vítězství.

MAREK ŠÍMA

KAPITÁN REPREZENTACE