VIDĚLI JSTE NA WEBU
Dnes je

BYLO NA STRÁNKÁCH ...

UEFA Youth League: Příbram - Viitorul 2:0

Ani osobní dohled slavného rumunského fotbalisty Gheorghe Hagiho nepomohl týmu FC Viitorul "U19". Příbramští mladíci po nesmírně taktickém výkonu porazili rumunského soupeře 2:0 brankami Šraina a Hlavatého

Michal Hlavatý

Beroun B : Komárov A   (0:2)  3:2
Sestava: Tráva - Hochmann, Dudl, Král, Martinkovič - Holeček, Solar, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Slepička, Zeman

střelci: Hausner, Solar
červená karta : Kolář Ladislav

Komárov nehrál špatně, jen bohužel neproměňujeme šance a dostaváme zbytečné goly.

Libomyšl : Komárov B  (0:3) 1:7
Střelci: Palek 3x, Ernest 2x, Danda, Štis

Komárov A : Loděnice B    (3:1) 4:4
Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Král, Solar - Holeček, Zeman, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Martinkovič, Kubička, Danda, Ernest

Střelci: Hausner3x, Kolář

Tak toto jsou darované body .. Zápas byl v jasné režii Komárova, hrozně moc neproměněných šancí, a pár individuálních chyb, zapříčinilo to, že Loděnice B si odvážejí šťastný bod.

Komárov B : Zaječov (1:2)  4:2

Střelci: Pála, Janda, Danda, Svoboda

Chlumec : Komárov A    (1:0) 2:1
Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Slepička, Solar - Martinkovič, Zeman, Šimůnek, Kolář - Hausner, Petráš
Střídajcí: Dudl, Král, Holeček, Danda, Ernest

Střelci: Hausner

Ani nevím co k tomu napsat, byla to bída .. Soupeř byl bojovnější, my jsme měli víc golových šancí.

Lochovice B : Komárov B (0:4)  1:6

Střelci: Hagi, Pála, Záruba O.  2x, Janda 2x

Komárov A  :  Neumětely A   (2:1)  3:2

Sestava: Tráva - Hochmann, Šlechta, Slepička, Danda - Martinkovič, Zeman, Kolář, Šimůnek -Hausner, Petráš
Střdajcí hráči: Král, Ernest, Holoček, Dudl, Solar

Střelci: Kolář, Petráš, Ernest

První tři body se počítají. Utkání to nebylo lehké, o to více těší vybojované vítězství.

MAREK ŠÍMA

KAPITÁN REPREZENTACE

Míra Ernest a jeho úchvatné sólo přes půlku hřiště a poté příhra Jirkovi který minul ...

Stašov : FK Komárov A  18.5.2013

Ve třetím zápase berounského turnaje jsme se střetli s týmem okresního přeboru Nižborem. Poprvé slavíme vítězství v přípravných zápasech .....

FK Komárov : Nižbor 4:0 (2:0) , góly 2x Palek, Král, Vokáč

foto - Radek Vokáč

STARONOVÁ POSILA NAŠEHO TÝMU

Ladislav Kolář (1989)

Tento kanonýr k nám přichází z divizního týmu FK Hořovicko ! Poprvé se v našem dresu představil dnes na zápase zimního turnaje OFS Beroun. Vkládame do jeho příchodu velké naděje a věříme že bude v jarních bojích velkou oporou.

ZVUKOVÉ ZÁZNAMY Z VALNÉ HROMADY
ZE DNE 1.2.2014

ZÁVĚREČNÁ DISKUZE NA VYŽÁDÁNÍ

FK Komárov A : TJ Praskolesy  4:0 (2:0)

střelci :  3x Král (1x pen) , 1x Hausner

vcelku jednoznačný průběh zápasu , kdy skóre mohlo být při využití několika šancí vyšší. I přesto důležité 3 body zůstaly v Komárově a to především díky muži zápasu Ondrovi Královi , který 2x skóroval v prvním poločase a hattrick završil proměněným pokutovým kopem v poločase druhém. Skóre zápasu uzavřel prozatím nejlepší kanonýr týmu Jirka Hausner /6zásahů/ . Za zmínku stojí postěžování si Míry Ernesta  , kterému nikdo nechtěl přihrávat a Míra to přisuzuje lítému boji o korunu krále střelců o kterou bojují právě Erny, Haus, Jari a nyní i třígólový Králík . K poslednímu mistrovskému zápasu zajíždí náš tým do Zadní Třebáně

pro Slépu - pokutičky za foto v novináxh

střelci :

"sedláci" z Chlumce dál vévodí tabulce a jejich kanonýr Veselý se prosadil i proti našemu týmu. Klesli jsme do středu tabulky . V dalším kole nás čekají poslední Praskolesy a potřebujeme si spravit chuť , ikdyž varováním by měl být poslední vzájemný zápas na našem hřišti , kdy jsme 11.5.2013 prohráli překvapivě 0:1 !!!

Praskolesy B  -  FK Komárov B  1:6 (0:2)

střelci : Jonák,Svoboda,Oczadlý,Rybář 2,Záruba O.

jak řekl Miloš Dlouhý : "chvíli to vypadalo na pořádnej průser" . Po poločasovém vedení 0:2 a zahození tutových šancí ve druhém poločase se domácím podařilo snížit na 1:2 a měli více ze hry. Naštěstí po brejku kdy postupovali sami na branku Voky s Cachtou druhý jmenovaný dorazil míč do sítě  a tímto gólem domácí zcela rezignovali 1:3 . Poté se ještě prosadilo naše dravé mládí a trvat zápas o 10 minut déle, tak by byl výsledek dvouciferný. V předehrávce jarních kol zajíždíme k poslednímu zápasu do Újezda a věříme že pěknou hrou a nějakým bodem završíme úspěšný podzim /i přes pokažený vstup do soutěže/

Pohár ČP :   PODLUHY  -  FK KOMÁROV  3:0 (1:0)

Mistrovské utkání 2. kolo

KARLŠTEJN : FK KOMÁROV A   1:2  (1:0)  Král , Ernest

31.8.2013 Karlštejn - FK Komárov 1-2

- pohledem jednoho z fanoušků -

Karlštejnské sobotní odpoledne přineslo nepříliš kvalitní fotbalové utkání mezi domácím Karlštejnem a hostujícím FK Komárovem. Hned při příchodu do fotbalového areálu většina hráčů postřehla fakt, respektive dva, že domácí zúžili hřiště o dobré čtyři metry, což nepochybně vyhovuje jejich bojovnému a nepříliš kombinačnímu pojetí hry, ale také fakt, že tamní správce nechal trávník hodně vysoký, se kterým jsou domácí jistě dobře seznámeni.

Z utkání se omluvilo několik opor a hráčů, kteří bojují o základní sestavu. Po zranění zotavující se Klekner se Zemanem a z rodinných důvodů Votava. Povoláni byli proto dorostenci, kteří měli alespoň částečně tyto fotbalové ikony a opory nahradit… Bohužel se nedostavil, z blíže nespecifikovaných okolností (bližší info chybí), ani jeden a tak se muselo sáhnout po jiné alternativě v podobě dodatečného nominování hráčů z "B – týmu". Ale tam kvalitu máme! To my víme! Hráči jako Voczadlý, Molík, R. Záruba a Dlouhý, už delší dobu pošilhávají po "A" mužstvu a příležitosti, která se jim naskytla se hodlali náležitě zhostit!

Mužstvo vyběhlo v dusném odpoledni na hřiště v následující sestavě : Tráva – Danda, Dudl, Král, Slepička – Záruba, Šlechta, Martinkovič, Hausner – Ernest, Kubička. V pouťovém začátku, který působil neslaně a nemastně byl Komárov opticky lepším mužstvem, avšak chyběla mu finální přihrávka do gólu. Ta přišla asi po půl hodině hry z kopačky Slepičky, který oslovil zaběhnuvšího Kubičku za obranu domácích, který si ideálně jedním dotykem balón zpracoval k doběhu, ale těsně přestřelil. Následovalo několik komárovských rohů, ale po většinu případů byly zahrány s velkou razancí a nenašly adresáty v pokutovém území. – Snahou zlepšit standardní situaci (rohový kop) rychlou rozehrávkou vznikla chyba, která poslala domácí do brejku, ze kterého vytěžili nepříliš pohlednou, ale přesto platnou branku. Komárov záhy odpověděl rychlou kombinací po pravé straně, kdy se po kolmici za obranu uvolnil Záruba, z kraje velkého vápna odcentroval do pokutového území na Ernesta, který poslal krásným volejem balón do brankové konstrukce. Ale jak později trefně řekl trenér : "do břevna, to je jak do hovna, příště to chce gól". Do kabin se odcházelo za stavu 1-0 pro domácí Karlštejn.

Trenérova slova se začala naplňovat velice záhy a ve 48. minutě po faulu na Kubičku zahrávali hosté volný přímý kop, ze kterého se prosadil hlavou Ernest (pro zajímavost, míč se odrazil od brankové konstrukce). Týmový duch mužstva z Komárova začal sílit, jehož výsledkem byly tři neuznané góly Hausnera kvůli ofsajdovým situacím, které byly přinejmenším dvakrát velice sporné a únik nejlepšího muže zápasu Šlechty, jenž po české uličce postupoval sám na branku a byl stažen domácím kapitánem za cenu červené karty. Domácí šli do deseti a tlak hostů narůstal na intenzitě! Krásné nůžky Kubičky, neproměněné sólo Martinkoviče a Ernesta předznamenávaly pád domácích a to se také naplnilo. Opět od tyče a opět hlavou se tentokrát prosadil Král a Komárov si tak odvezl ze zúženého hřiště v Karlštejně plný počet bodů. Nutno dodat, že zaslouženě! Za zmínku ještě stojí únik střídajícího Dlouhého který v devadesáté čtvrté minutě postupoval sám i s utrženým křížovým vazem na domácího gólmana, ale ten jej vychytal. Škoda, byla by to velká motivace pro Dlouhého a příslib do budoucna, že se jeho koleno i on dají dohromady.
Pochvalu zaslouží Záruba, který hlavně zlepšeným výkonem v druhém poločase a po boku zkušenějšího a ostřílenějšího borce Šlechty, odehrál velice slušný zápas a vypomáhal defenzívě v nelehkých chvílích. Poděkování patří i dalším hráčům "B – týmů", kteří i přes drobné porušení životosprávy ukázali, že se s nimi do budoucna musí počítat.

ZDROJ FACEBOOK PROFIL KLUBU TJ KARLŠTEJN :
2. kolo: po dobrém výkonu jsme na body nedosáhli. Komárov rozhodl v závěru zápasu

TJ Karlštejn - FK Komárov 1:2 (1:0). Branka: Klusák. Rozhodčí: Marx, Pecka, Veverka. Diváků: 50. ČK: Houška

TJ Karlštejn: Císař - Červený, Houška, J. Kučera (L. Lopušan), O. Cajthaml - Zajíc (Fiala), Novotný, Rys, Zbudil - Váňa, Klusák (Tomášek)

Ve druhém kole jsme hostili Komárov. Kvuli disciplinárnímu trestu do utkání nemohli zasáhnout P. Kučera a J. Lopušan, k dispozici však již byli Fiala, Rys a Zbudil. Podle papírových předpokladů měl být favoritem utkání celek hostí, průběh zápasu však nabídl jiný scénář, po většinu utkání jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, o body se bojovalo až do konce utkání.

První poločas nám vyšel lépe, od úvodních minut jsme byli lepší než soupeř. Dařila se nám kombinace, vždy jsme byli o krok lepší než hostující hráči, kteří sice díky svým fyzickým dispozicím byli v osobních soubojích důrazní, ve hře po zemi však zaostávali. Bohužel už po 15 minutách se zranil jeden z klíčových hráčů J. Kučera, kterého nahradil L. Lopušan. Hra se po odchodu J. Kučery změnila, hosté hrozili z brejků, stále jsme však lepším týmem byli my. Do zaslouženého vedení jsme se dostali ve 28.min po rychlé akci, kdy se po rohovém kopu hostů hra během pár vřeřin přenesla od L. Lopušana na E. Klusáka, který téměř od půlky hřiště, navíc tísněn dvěma obránci, utekl až ke golmanovi a střelou po zemi od tyče otevřel skóre - 1:0. Do kabin jsme si odnesli překvapivé, ale zasloužené vedení.

Druhá půle však pro nás nezačla dobře. Už ve 47. Komárov srovnal, když po rohovém kopu se míč nešťastně odrazil od Š. Zajíce za brankovou čáru - 1:1. Průběh zápasu byl dále vcelku vyrovnaný, dobrým výkonem se prezentovala středová dvojice Rys-Novotný. Nešťastný okamžik přišel zhruba v 60. min. Po nedorozumění v naší rozehrávce vyslal R. Zbudil do úniku hostujícího hráče, kterého jen za cenu faulu zastavil P. Houška, tomu rozhodčí Marx ukázal červenou kartu. Na pozici stopera se tak posunul L. Lopušan. I přes oslabení se nám podařilo soupeře bránit, hosté měli sice územní převahu, výraznější šanci si však nedokázali vypracovat, často je také kvuli ofsajdům zastavoval praporek rozhodčího. I v deseti jsme mohli utkání rozhodnout. V 79. min. střídající M. Fiala sklepl centr na úplně volného R. Váňu, který ale sám před golmanem zblízka přestřelil. Komárov rozhodl o zisku tří bodů v závěru utkání po standartní situaci, kdy jeden z útočníků dokázal skórovat hlavou.

Zápas, který potvrdil, že ne vždy vítězí lepší tým. Bodovat jsme si za bojovný výkon rozhodně zasloužili. V závěru jsme přišli nejen o body, ale i o dva stopery. Další zápas ve Stašově nebudou mít trenéři s poskládáním sestavy vůbec lehkou práci. Nyní nemohou nastoupit kvuli zranění J. Kučera a M. Šaman, a kvůli vyloučení P. Houška, P. Kučera a J. Lopušan. Velmi složitá situace na úvod soutěže

Do sezóny 2013/14 s novým trenérem "A" týmu
Novým trenérem A týmu se stal Jan Bežó st. který doposud působil u B týmu FK Hořovicko

ZEMAN , HAUSNER , KUBIČKA , PALEK

Dne 18.8.2013 se náš A tým představil v Mýtě .
Na nádherném hřišti! jsme s účastníkem krajské rokycanské 1.B třídy přes výborný začátek svedli vyrovnaný boj. Během 30 minut jsme se dostali do vedení po gólech Zemana, Hausnera a Kubičky. Naše převaha ze začátku zápasu se však snižovala a posledních 10 minut první půle bylo ve znamení několika gólových šancí domácích. Těm se také do poločasu podařilo snížit na 2:3 .
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a v krátkém čase se jim podařil obrat zápasu na 4:3 . Hra byla vyrovnaná ikdyž gólové šance převažovaly na straně domácích. Našemu týmu se díky rychlé kombinaci podařilo díky Jirkovi Palkovi srovnat na 4:4 a tímto výsledkem také zápas skončil. Dle tradice rokycanského okresu se kopali při nerozhodném stavu penalty. I před neproměněné naše penalty Palka a Solara jsme vyhráli 2:3 když pokutový kop proměnil Kubička, Hausner a Slepička . Po této generálce se fanoušci mohou těšit na první mistrovský zápas , kdy na domácím hřišti přivítáme nevyzpytatelný tým Nižbora.

Sestava: Tráva, Danda, Král, Solar, Slepička , Šlechta , Martinkovič, Zeman, Ernest, Hausner , Kubička . Střídali - Sojka, Votava, Záruba R., Klekner , Palek

FK Komárov A : SK Tlustice   1:1 (0:0)  rozhodčí Sekerka

střelci :Ernest

Na sváteční zápas odloženého 15. kola jsem se přeci jen po operaci kolene s berlema odhodlal. A udělal jsem dobře. Tlustice po porážce v minulém kole s Nižborem chtěla bodovat a zlepšit tak své umístění v tabulce. Náš tým zase po remízovém zápase u Šemíků potřeboval ztracené body získat a tedy vyhrát. V prvním poločase se obě mužstva spíše seznamovala a šancí bylo poskromnu. Výjimkou byl samostatný únik hostujícího útočníka, který ale ztroskotal na jako vždy výtečném Trávovi. Po celý první poločas jsme měli míč spíše na svých kopačkách a kombinační hrou jsme tlustické nutili k běhání. Během prvního poločasu se také zranil Ondra Král a musel ho vystřídat Jirka Palek /kanonýr z B týmu/ Do druhé půle naskočil místo Dandy Kuba Votava a měl vnést do hry oživení svojí dravou hrou. Po 10 minutách druhé půle zahrával Lukáš Slepička trestný kop z poloviny hřiště. Hostující brankář se nedomluvil s obráncem a míč dopadl až před osamoceného Ernesta který lehkou tečí poslal míč do branky 1:0 . Neuběhlo však ani 5 minut a udeřilo na druhé straně. Opět trestný kop z poloviny ale míč tečoval Pavel Dudl tak nešťastně do protipohybu Aleše že pro hostujícího útočníka nebyl problém dorazit míč do prázdné branky 1:1 . Jako perličku je nutné ještě uvézt vyloučení hráče Tlustice z lavičky. Po odpískání zákroku se vznesla vlna nevole z Tlustické lavičky a následovala kritika rozhodčího Sekerky . Ten /dle mého zcela správně/ vyloučil právě hráče Tlustice za urážky. Po této vsuvce :D byly k vidění ještě dvě vyložené šance na každé straně. Po krásné kombinaci a protiútoku se dostal před brankáře osamocený Jirka Palek ale trefil jen tyč. Na druhé straně opět vychytal gólovku Aleš. Zápas směřoval zaslouženě k remíze když běžela 86.minuta. Nejlepší hráč zápasu Jarda Šlechta /někteří mladí by se měli z jeho nasazení a bojovnosti poučit!! / postupoval sám středem hřiště když přišel nešetrný zákrok Standy Součka. Zákrok byl určitě neúmyslný ale podrážka a kolíky ještě dlouho budou vidět na Jardovo holeni ! /pozn. podobný zákrok Kweukeho skončil bohužel zlomeninou/ v Jardovo případě naštěstí kost vydržela. Celkem chápu Jardovo reakci po zákroku kdy následovala pěst v obličeji Standy Součka a strhla se trochu mela což pokazilo konec jinak vyrovnaného a bojovného zápasu. Standa Souček poté povalil našeho hráče a to se nelíbilo Mírovi Ernestovi který opět hráče Tlustice fyzicky atakoval :D Dle mého výborně pískající rozhodčí Sekerka udělil všem zainteresovaným žluté karty a po rozehrání ukončil zápas aby hráči šli zchladit své hlavy do sprch . Kdyby pan rozhodčí neposoudil tuto situaci tak citlivě následovaly by červené karty pro hráče Součka,Ernesta a Šlechty
Jako zajímavost : seděl jsem na tribuně nad početným zástupem návštěvníků z Tlustice. Zajímavé bylo od některých těchto lidí sledovat reakce na rozhodování hlavního arbitra :D především některých hráčů B týmu Tlustice :D po odpískání zákroku našich hráčů následovalo : " výýborně pane Sekerka, výýýborně " naopak po odpískání zákroků hostů : " tyyyy čů...u " a podobné nepublikovatelné výrazy. Dle mého rozhodčí zvládl zápas na výbornou. V případě že se mnou nesouhlasíte můžete napsat svůj názor na zápas v diskuzi níže a nebo do "velké" diskuze v sekci Menu

Soustředění 2013

Kšiltovky se již vyrábí

Návrh výšivek je hotov a již probýhá vyšívání . Na první domácí zápas budou kšiltovky hotovy

MĚLI BY JSTE ZÁJEM ???

Cena trička v rozmezí 350,-  :  400,-  , V případě zájmu piště velikost a počet na email fkkomarov@gmail.com

Do jarních bojů v novém ....

Díky Petru Hochmannovi jsme získali od "Autosalonu Klokočka" sponzorský dar v podobě nových dresů pro náš A tým. Touto cestou moc děkujeme a věříme že v nových dresech získáme maximální počet bodů.

!!! Přátelské utkání !!!

FK Komárov A : TJ Sokol Nečín 4:5   (3xHausner , Danda

V sobotu nás na hřišti TJ Felbabka čekala generálka na mistrovské zápasy v jarní části okresního přeboru a to s účastníkem krajské 1.B třídy skupiny E Nečínem. Trenér Pužík měl k dispozici 13 hráčů když z různých zdravotních důvodů chyběli - Tráva,Solar,Fábera,Ernest a Vokáč. Jelikož je Nečín na poslední příčce a náš tým je naopak v popředí okresního přeboru čekal se vyrovnaný boj. Počasí fotbalu přálo a terén na hřišti Felbabky byl vyhovující. I přes příznivé počasí a terén nám však generálka nevyšla dle představ. V zápase jsme kupili jednu chybu za druhou a díky těmto hrubým chybám jsme "darovali" soupeři 3 góly a nakonec i vítězství. Když už jsme za stavu 2:4 snížili krásnou střelou Dandy na 3:4 a soupeře v závěru zápasu přehrávali vyrobil Klekner nepochopitelnou chybu kdy centrem do vlastního! pokutového území nahrál na volného útočníka Nečína pro kterého nebyl problém zvýšit na 3:5. V poslední minutě alespoň korigoval výsledek Hausner svým třetím gólem.

V našem týmu vyčnívali Hausner, který zaznamenal hattrick a Votava, který neúnavně ve středu pole dirigoval hru našeho týmu. Tuto nepovedenou generálku musíme hodně rychle hodit za hlavu, poučit se z chyb a v prvním jarním mistrovském zápase který nás čeká v sobotu v Nižboru předvést výkon který vyústí v 3 bodový zisk.

Sestava: Janeček , Dudl, Šlechta, Slepička, Danda, Král, Klekner, Votava, Martinkovič, Hausner, Kubička, Střídali : Hochmann,Palek

JIRKA HAUSNER   13.místo v anketě

FOTBALISTA OKRESU 2012  GRATULUJEME

ALEŠ TRÁVA   15.místo v anketě

JARDA ŠLECHTA  20.místo v anketě

JIRKA SRP  v TOP 60 ankety FOTBALISTA OKRESU 2012  GRATULUJEME

FK Komárov A : Slavoj Davle  2:2   ( Fábera , Palek

V prvním přípravném utkání jsme se utkali s týmem hrajícího III. třídu skupiny A okresu Praha-západ Jelikož tým Davle přijel bez brankáře byl jim zapůjčen Miloš Dlouhý a pro náš tým to mělo bohužel špatný dopad První poločas , na výborném hřišti UMT Spartaku Příbram, ovládl překvapivě tým Davle , který měl několik vyložených šancí a jen díky zmrzlému střelnému prachu se nepodařilo týmu z Prahy vstřelit gól. Z našeho týmu se do dvou vyložených šancí dostal Kéba , ale Miloš jeho šance vychytal a podržel tím tým Davle. Do druhého poločasu naskočili střídající hráči Hochmann,Palek,Kubička a Vokáč. Dobře hrající tým Davle se zaslouženě dostal do vedení kdy byl poprvé po pěkně kombinační akci překonán golman Tráva. Našich několik šancí skončilo opět na Miloši Dlouhém a trenér Komárova a všichni hráči už Milošovi zvedali pomyslný varovný prst !!  A možná i díky tomuto "nátlaku" Miloš při jednom výkopu namazal Martinovi Fáberovi, který ho lehce překonal 1:1 . S přibývajícím časem a zapadajícím sluníčkem přicházela větší zima, která byla i pro hráče samotné nepříjemná. 5 minut před koncem zápasu se k odraženému míči dostal střídající Palek a míč propasíroval do branky. Když už se všichni viděli v teplé sprše udeřil tým Davle. Útočník využil špatně zahraného offside systému a postupoval sám na Aleše. Způsobem alá Karel Poborský Euro 96 ho překonal a srovnal skóre na konečných 2:2. Tým Davle byl ve většině zápasu nebezpečnějším týmem a také díky skvělému výkonu Miloše v brance který pochytal nebezpečené útoky našeho týmu skončil zápas zaslouženou plichtou.

Sestava: Tráva , Dudl, Šlechta, Slepička, Danda, Král, Fábera, Solar, Martinkovič, Hausner, Kebrdle, Střídali : Hochmann,Palek,Kubička,Vokáč

Videoúryvek z tohoto zápasu najdete na našem kanálu Youtube po kliknutí na TV pod složkou menu Facebook a Twitter

!!! SUVENÝRY !!!

VALNÁ HROMADA 26.1.2013

Zahájení Valné hromady panem Karáskem

Zpráva přípravka - trenér Josef Zeman ml.