21.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   1-4  (1-2)   TJ Sokol Klecany

Branky: 8’ Hlavatý – 16’ Žampach, 38’ vlastní, 49’ Chrdle, 59‘ Chrdle

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Zítek(18’Hausner), Hlavatý(79’Kratochvíl), Nový, Srp(74’Solar)

V dalším kole jsme doma přivítali na jaře posílený a velmi dobře hrající tým Sokol Klecany Utkání začalo hodně svižně z obou stran. A hned ve 4‘, po centru Dana Nového -  chybělo Tomáši Srpovi kousek ke skórování. Hned z protiútoku likvidoval tvrdou střelu hostí Milan Herco. První branka zápasu padla v 8‘. Dan Nový zatáhl míč, přihrál před branku a Marek Hlavatý dal gól (1-0). Ke druhé brance jsme byli kousek ve 12‘, kdy po rohu a hlavičce Tomáše Zadiny , brankář hostů vyrazil na břevno a od něj šel míč nad branku. Nedáš – dostaneš. V 15‘ se hostující hráč dostal k našemu špatnému odkopu a trefil nádherný gól(1-1). Po obdržené brance se hra vyrovnala a hosté hrozili z nebezpečných brejků. Před poločasem po stříleném centru jsme si nešťastně srazili míč do branky a prohrávali jsme (1-2).

Druhý poločas nezačal pro nás dobře. Hned ve 49‘, jsme zbytečně ztratili míč před velkým vápnem a soupeř okamžitě trestal (1-3). Naděje svitla z následného protiútoku. Dan Nový se dostal za obranu, udělal kličku brankáři, ale z velkého úhlu trefil pouze břevno. V 60‘ přišla asi nejhezčí akce hostů, když přečíslili naší obranu a po přesné kombinaci zvýšili na (1-4). Snažili jsme se s výsledkem, ještě něco udělat, nastřelili jsme Jirkou Hausnerem  v 63‘ tyč, ale nebylo nám tentokrát přáno. Pak už si dobře hrající Klecany výsledek pohlídali a odvážejí si tři body.

20.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

TJ Kovohutě Podlesí   2-0  (1-0)   FK Komárov

Branky: 27’Janů, 65‘Červenka

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (55‘ Nový), Zítek, Hlavatý (75‘‘ Hausner), Srp

V neděli dopoledne jsme cestovali na další mistrovské utkání a to na silný tým do Podlesí. Domácí mužstvo v loňské sezóně do posledního kola bojovalo o postup do krajského přeboru a letos tomu není jinak. Pro nás další zkouška, jak si poradíme a zkušenost z těžkého zápasu.

Do utkání jsme se snažili vstoupit aktivně, pokoušeli se o kombinaci, ale domácí vše pohlídali a byli to oni, kdo v 8‘ poprvé zahrozil. Střela však letěla vedle naší branky. Chvilku na to ve 13‘ našel přesným centrem na penaltě Kuba Martinkovič – Tomáše Zadinu a s jeho hlavičkou měl domácí brankař hodně práce. Pak ještě po rohu dobře hlavičkoval Vašek Komínek, ale míč v síti neskončil. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale postupně byli více na míči a ve 27‘ se ujali vedení. Tvrdou střelu dokázal Milan Herco ještě vyrazit, následnou trochu nepovedenou dorážku, která však našla na malém vápně volného hráče - znamenala 1-0 pro domácí. Nám se naskytla možnost na vyrovnání těsně před poločasem, kdy Láďa Kolář poslal prudký střílený centr na malé vápno, ale Tomášovi Srpovi chybělo pár centimetrů ke gólu.

Druhý poločas vyšel lépe domácím. Ve středu hřiště to z naší strany ještě šlo, ale před branku nás dobře hrající Podlesí nepustilo. Navíc jejich rychlý přechod do útoku nám dělal starosti. Vystřídali jsme, přehodili rozestavení, ale stále jsme to měli těžké. Škoda, že po našem špatně rozehraném trestném kopu v 65‘ šli domácí hráči do přečíslení a po pěkné kombinaci zvýšili na 2-0. Pak už si vítězství pohlídali a naše snaha neměla dostatečnou sílu.

19.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   6-2  (3-1)   FC 05 Zavidov

Branky: 2‘ Kolář, 11‘ Zítek, 17‘ Srp, 59‘ Pužík, 63‘ Nový, 79‘ Kolář  – 44‘ Knor, 83‘ Klouček

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (65‘ Hausner), Zítek, Hlavatý (52‘ Nový), Srp (75‘ Vodička)

Po středeční dohrávce jsme po třech dnech opět na domácím trávníku nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu a to tentokrát proti týmu FC 05 Zavidov. Věděli jsme,že tomuto týmu se v tomto ročníku daří  jen v domácím prostředí, ale na hřišti soupeřů zatím nebodovali. Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně, soupeř nezachytil náš začátek a zaslouženě jsme šli do vedení. Hned ve 2‘ přesnou přihrávkou od Vojty Zítka se dostal Láďa Kolář do brejku a zkušeně proměnil (1-0). Po dalších 10‘ se uvolnil přes dva hráče Marek Hlavatý a  našel na malém vápně Vojtu Zítka, který uklidil míč do sítě (2-0). Naši skvělou necelou dvacetiminutovku zakončil po přesném centru od Ládi Koláře z voleje Tomáš Srp a vedli jsme (3-0). Hra byla pod kontrolou našich hráčů, jen přišlo naše zaváhání chvilku před poločasem, a soupeř snížil na (3-1).

Druhý poločas jsme nepřipustili žádnou zápletku, když proměnil trestný kop z 25 metrů  Michal Pužík na (4-1) a vzápětí  prokázal svou rychlost a dravost Dan Nový, který zvýšil na (5-1)  -  a tím byl zápas definitivně rozhodnutý. Ještě přišla jedna hezká akce, kdy  krásným pasem za obranu od Jirky Hausnera  -  Laďa Kolář přeloboval vyběhnutého brankaře hostů  (6-1). Poslední slovo jako první poločas měli hosté a po rohovém kopu upravili na konečných (6-2).

17.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   3-1  (2-1)   SK Nový Knín

Branky: 32‘ Komínek, 43‘ Pužík, 50‘ Pužík – 31‘ Stočes

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (62‘ Hausner), Zítek, Hlavatý (87‘ Kratochvíl), Srp (80‘ Vodička)

První mistrovské utkání na domácím hřišti jsme odehráli proti týmu SK Nový Knín. Po dlouhé skoro třítýdenní herní pauze jsme opět nastoupili k mistrovskému zápasu. Navíc poprvé na travnaté ploše a na začátku to bylo znát. Soupeř vstoupil do utkání lépe, měl dobrou možnost vstřelit první branku. To jsme však přestáli, ale ve 31‘ po rohovém kopu se SK Nový Knín dostal do vedení. Při opakované dorážce skončil míč v naší síti (0-1). Po rozehrání jsme se dostali do rychlého protiútoku – který hosté odvrátili na roh. A z něj se nám podařilo po nacvičené kombinaci - Vaškem Komínkem - srovnat na (1-1). Těsně před přestávkou přišla hezká akce, kdy Tomáš Zadina běžel sám na branku, ale obránce jen za cenu faulu uhasil nebezpečí. Penaltu proměnil Michal Pužík a vedli jsme (2-1).                                                                      Druhý poločas byl již pod naší kontrolou. V 50‘ minutě jsme zvýšili na (3-1), tím jsme se uklidnili. Další 4 šance,které měli (Marek Hlavatý,Láďa Kolář,Tomáš Srp a Vašek Komínek), se nám nepodařilo proměnit. Soupeř ještě zahrozil z trestného kopu, orazítkoval naše břevno a dorážka skončila za naší brankou.                                                                        Získali jsme tři cenné body do tabulky, hráči zaslouží pochvalu za to, že i v momentech, kdy se nám nedařilo, zvedli hlavu a zápas dokázali otočit na svou stranu.

16.kolo 10.3.2018

Sokol Kosoř    0 - 2  (0-1)   FK Komárov

Branky: 41´ Nový, 83´ Srp

Sestava FK Komárov:  Herco, Martinkovič, Komínek V., Pužík, Hlavatý, Kolář, Zadina, Štěpnička (90´ Grunt A.), Solar (35´Nový), Zítek (70´ Hausner), Srp (86´ Komínek T.)

Na první mistrovské utkání v jarních odvetách jsme jeli do Kosoře. Začátek zápasu byl  z obou stran opatrný. Snažili jsme se držet míč na kopačkách, kombinovat, soupeř zvolil dlouhé míče. Čekalo se, kdo první udělá chybu. Ta však nepřicházela ani na jedné straně. Chvilku před  poločasem, po přesném míči od Ládi Koláře, nádherně z jedné trefil  Dan Nový a vedeme 1-0. Do druhé půle vstupujeme aktivně, povzbuzeni vedením, domácí přidají na důrazu, ale naše obrana s Milanem Hercem v brance hraje spolehlivě. Přibližně 15 min. před  koncem zápasu domácí posílají stopera na hrot útoku, ale vše s přehledem odvrátíme a čekáme na svoji příležitost. Nejdříve, sice trochu z úhlu a obtěžován domácím bekem běží  Dan Nový na brankaře, ale chybí mu pár centimetrů ke vstřelení gólu. Necelých 10 min. před koncem zápasu si vše vynahradí, vymíchá u lajny domácího beka,  předloží míč před branku a tam to má Tomáš Srp již jednoduché uklidit míč do sítě 2-0. Konec zápasu si pohlídáme a vezeme domů důležité tři body. Kluci děkujeme, stejně tak skvělým fanouškům - (cca 25).

15.kolo 18.11.2017
Votice   3 -  1  Komárov (2:0)

Branky:   3´ Kamarýt Jiří, 28´ Homolka Jakub ,78´ Kamarýt Jiří - 54´ Štěpnička Jaroslav

Sestava:  Grunt D., Hlavatý Ma., Pužík, Komínek V., Zadina(82.min Martinkovič) ,Štěpnička, Kolář, Vodička(56.min Hausner) ,Solar (71.min Grunt A.), Zítek, Nový   -   Grunt A. , Vodička

14.kolo 11.11.2017

Komárov   0 -  2  Mníšek (0:0)

Branky:   72´ Poslední Daniel, 88´ Zákora Tomáš

Sestava:  Grunt D., Hlavatý Ma., Pužík, Komínek V., Martinkovič, Hausner(13.min Zadina), Štěpnička, Kolář, Solar (66.min Petráš), Zítek, Nový   -   Grunt A. , Vodička

13.kolo 4.11.2017

Komárov   1 -  3  Vestec (1:3)

Branky:  20´ Nový - 17´ a 38´ Chalopka, 21´ Michálek

Sestava:  Grunt, Hlavatý, Pužík, Komínek, Grunt A., Hausner, Štěpnička, Vodička, Solar, Zítek, Nový

12.kolo 28.10.2017

Libušín   4 - 1  Komárov (1:0)

Branky:  18´ (p) Sejtarija, 69´ Obradovič, 71´ Abraham, 88´ (p) Obradovič - 61´ Kolář

Sestava:  Susko (18´ Hlavatý), Hlavatý (18´ Grunt A.), Pužík, Komínek, Martinkovič, Kolář, Solar (Řepka), Štěpnička, Vodička (Kratochvíl), Nový

11.kolo 21.10.2017

Komárov   5 - 1 Cerhovice (3:1)

Branky:  7´ a 50´ (p) Pužík, 10´ a 76´ Nový, 28´ Štěpnička - 39´ (p) Lacina

Sestava:  Susko, Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina (29´ Martinkovič), Kolář, Zítek, Štěpnička, Solar (71´ Hausner), Vodička (52´ Srp, 78´ Grunt A.), Nový

10.kolo 14.10.2017

Tochovice  5 - 6p  Komárov  (3:1)

Branky:  20´ a 78´ Ježek, 38´ Huňa, 43´ Partika, 67´ penalta Jendruščák -  45´ a 83´ Nový, 55´ Štěpnička, 60´ penalta Pužík, 65´ Zadina

Sestava:  Susko, Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina, Kolář, Zítek (63´Hausner), Štěpnička, Solar, Vodička (20´Srp), Nový

9.kolo 7.10.2017

Komárov  3 - 1  Hřebeč  (3:0)

Branky:   4´ Vodička, 36´ Nový, 38´ Zítek - 73´ Faktor

Sestava:  Grunt D., Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina, Kolář, Zítek (82´Hausner), Štěpnička, Solar, Vodička (57´Srp), Nový (91´ John)

8.kolo 30.9.2017

Černolice  2 - 3  FK Komárov

Branky:  Nový, Zítek, Nový

Sestava: Grunt D., Hlavatý, Komínek (Grunt A.), Pužík, Zadina, Kolář, Zítek, Štěpnička, Solar (John), Vodička (Martinkovič) , Nový

7.kolo 23.9.2017

FK Komárov  4 - 0  Jíloviště

Branky:  Komínek, Zítek, Nový, vl

Sestava:  Grunt D., Hlavatý, Pužík, Komínek V., Zadina, Kolář (Grunt A.), Solar, Štepnička, Hausner (Vodička - John), Zítek, Nový

6.kolo 16.9.2017

Klecany  4 - 2  FK Komárov

Branky:   Srp, Komínek

Sestava:  Grunt D., Grunt A., Pužík, Komínek V., Zadina (Solar), Hlavatý, Kolář, Hausner (John),  Srp (Martinkovič), Nový

5.kolo 9.9.2017

FK Komárov  1 - 2  Podlesí

Branky:   Zítek

Sestava: Susko, Martinkovič, Pužík, Komínek V., Zadina (Solar), Hlavatý (John), Kolář, Hausner, Zítek (Vodička), Srp, Nový

4.kolo 3.9.2017

Zavidov  5 - 3  FK Komárov

Branky:   Srp, Komínek, Nový

Sestava: Susko, Martinkovič, Pužík, Komínek V., Komínek T.,Solar (John), Kolář (Grunt A.), Hausner, Štěpnička, Srp, Nový

3.kolo 26.8.2017

FK Komárov  1 - 1  Jílové  (penalty 5-4)

Branky:   24' Hlavatý  -  17' Kasík

Sestava: Susko, Martinkovič, Hlavatý, Komínek T., Zadina, Kolář, Hausner (85' Zítek), Štěpnička, Vodička (John), Nový, Srp

Penalty proměnili: Kolář, Martinkovič, Srp, Nový, Zadina

2.kolo 19.8.2017

SK Nový Knín  1 - 1  FK  Komárov  (penalty 4-5)

Branky:   12' Pouček  -  61' Kolář

Sestava: Grunt D, Martinkovič, Hlavatý, Pužík, Zadina, Kolář, Solar (55' Zítek - 85' John), Štěpnička, Pergl, Nový, Srp (75' Vodička)

Penalty proměnili: Kolář, Pužík, Nový, Zadina, Hlavatý

1.kolo 12.8.2017

FK Komárov - Kosoř 5:3 (2:2)

Branky:12' Nový, 44' Srp, 53' Nový, 69' Pergl, 90' Štěpnička - 7' vl., 9' pen. Vodecký, 62' Kratochvíl

Sestava: Grunt D. - Martinkovič, Hlavatý, Pužík, Zadina (69' Grunt A.),Kolář, Štěpnička, Solar, Pergl (75' Vodička), Srp, Nový ( 89' Kratochvíl )