Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.12.2018 09:28:56 

OFICIÁLNÍ    INTERNETOVÉ   STRÁNKY    FOTBALOVÉHO    TÝMU      BEROUNSKA

VÝSLEDKY
Dnes je

Výsledky A-mužstva v 1.A-třídě skupiny A 2018/2019:

 

 

 
 
 
 
První mistrovské utkání 1.A-třídy ročníku 2018/2019
 
FC Jílové  0-5 FK Komárov (0-1)
 
 
 
 
Sestava: Herco, Hlavatý(Grunt A.), Vaníček, Komínek, Šubert, Kolář( Baštař),Solar(Martinkovič), Pužík, Mojdl, Vokáč, Srp (Jarda Pes Štěpnička) 
 
Branky: 3x Mojdl, Kolář, Štěpnička

 

 

 

Výsledky A-mužstva v 1.A-třídě skupiny A 2017/2018:

 

22.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

TJ Jíloviště   3-3  (2-3)  (penalty 5-3)  FK Komárov

 Branky: 10’Janoušek, 28’pen.Kočí, 77’pen.Kočí – 6’Zadina, 20’Kolář, 32’pen.Pužík

Sestava FK Komárov:  Herco, Martinkovič,  Komínek V., Pužík, Hlavatý (83’Grunt A.), Kolář, Zadina (54’Nový), Solar, Hausner, Štěpnička, Srp.

 

Tentokrát nás čekal zápas s týmem Jíloviště, který v předešlé sezóně hrál krajský přebor. A v letošní sezóně se pohybuje v popředí tabulky. Navíc jsme věděli, že mají po porážce ( 4-0 v Komárově – 23.9. 2017) sérii 14 zápasů a to 13x vítězství, 1x remíza. Takže rozhodně velice náročný soupeř.

Hned v 1‘ soupeř zahrozil a jeho střela se otřela o břevno naší branky. Po hezké akci ve 3‘ také naši hráči (Láďa Kolář – Tomáš Srp) ohrozili branku domácích a brankář zachránil jen s námahou na roh. V 6‘ minutě jsme se již dočkali první branky. Tomáš Srp zatáhl míč, přihrál Láďovi Kolářovi, jeho technická střela trefila břevno a následnou dorážku  hlavou do odkryté branky nám zařídil vedení Tomáš Zadina (0-1). Škoda, že brzy po brance jsme v 10‘ váhali s odkopem a domácí nás potrestali (1-1). Naše aktivita byla opět odměněna, a to ve 20‘,  přímo z rohu se parádně trefil Láďa Kolář (1-2). Jako přes kopírák se vše zopakovalo ve 28‘, opět jsme váhali s rozehrou, přišli jsme o míč, následoval pád hráče domácí -  penalta. Tu domácí proměnili a srovnali na  (2-2). Domácí jsme zaskočili aktivní hrou a stále jsme hrozili. A ještě jednou jsme byli odměněni. Po přesné kombinaci se řítil z boku na domácího brankaře Láďa Kolář, přišel nedovolený zákrok a tentokrát kopal penaltu náš tým. Michal Pužík nedal brankaři žádnou šanci a potřetí v zápase jsme šli do vedení (2-3). Těsně před poločasem měli domácí hráči vyrovnání na svých kopačkách, ale náš brankář Milan Herco předvedl skvělý zákrok.

Druhý poločas už tak bohatý na góly nebyl. Domácí se tlačili dopředu, náš tým velmi dobře organizoval obranu a veškeré nebezpečí odvrátil. Vyrovnání se domácí dočkali až 77‘. Po odehrání našeho stopera míče do autu, přišla signalizace od pomezního rozhodčího - porada s hlavním rozhodčím – žlutá pro našeho hráče a penalta. Domácí svou druhou penaltu proměnili na konečných (3-3). Bod navíc bere Jíloviště, když proměnilo všechny penalty, náš tým v první sérii nastřelil tyčku.

 

 

 

21.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   1-4  (1-2)   TJ Sokol Klecany

 Branky: 8’ Hlavatý – 16’ Žampach, 38’ vlastní, 49’ Chrdle, 59‘ Chrdle

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Zítek(18’Hausner), Hlavatý(79’Kratochvíl), Nový, Srp(74’Solar)

 

V dalším kole jsme doma přivítali na jaře posílený a velmi dobře hrající tým Sokol Klecany Utkání začalo hodně svižně z obou stran. A hned ve 4‘, po centru Dana Nového -  chybělo Tomáši Srpovi kousek ke skórování. Hned z protiútoku likvidoval tvrdou střelu hostí Milan Herco. První branka zápasu padla v 8‘. Dan Nový zatáhl míč, přihrál před branku a Marek Hlavatý dal gól (1-0). Ke druhé brance jsme byli kousek ve 12‘, kdy po rohu a hlavičce Tomáše Zadiny , brankář hostů vyrazil na břevno a od něj šel míč nad branku. Nedáš – dostaneš. V 15‘ se hostující hráč dostal k našemu špatnému odkopu a trefil nádherný gól(1-1). Po obdržené brance se hra vyrovnala a hosté hrozili z nebezpečných brejků. Před poločasem po stříleném centru jsme si nešťastně srazili míč do branky a prohrávali jsme (1-2).

Druhý poločas nezačal pro nás dobře. Hned ve 49‘, jsme zbytečně ztratili míč před velkým vápnem a soupeř okamžitě trestal (1-3). Naděje svitla z následného protiútoku. Dan Nový se dostal za obranu, udělal kličku brankáři, ale z velkého úhlu trefil pouze břevno. V 60‘ přišla asi nejhezčí akce hostů, když přečíslili naší obranu a po přesné kombinaci zvýšili na (1-4). Snažili jsme se s výsledkem, ještě něco udělat, nastřelili jsme Jirkou Hausnerem  v 63‘ tyč, ale nebylo nám tentokrát přáno. Pak už si dobře hrající Klecany výsledek pohlídali a odvážejí si tři body.       

 

 

 

 

 

20.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

TJ Kovohutě Podlesí   2-0  (1-0)   FK Komárov

 Branky: 27’Janů, 65‘Červenka

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (55‘ Nový), Zítek, Hlavatý (75‘‘ Hausner), Srp

 

V neděli dopoledne jsme cestovali na další mistrovské utkání a to na silný tým do Podlesí. Domácí mužstvo v loňské sezóně do posledního kola bojovalo o postup do krajského přeboru a letos tomu není jinak. Pro nás další zkouška, jak si poradíme a zkušenost z těžkého zápasu.                                

Do utkání jsme se snažili vstoupit aktivně, pokoušeli se o kombinaci, ale domácí vše pohlídali a byli to oni, kdo v 8‘ poprvé zahrozil. Střela však letěla vedle naší branky. Chvilku na to ve 13‘ našel přesným centrem na penaltě Kuba Martinkovič – Tomáše Zadinu a s jeho hlavičkou měl domácí brankař hodně práce. Pak ještě po rohu dobře hlavičkoval Vašek Komínek, ale míč v síti neskončil. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale postupně byli více na míči a ve 27‘ se ujali vedení. Tvrdou střelu dokázal Milan Herco ještě vyrazit, následnou trochu nepovedenou dorážku, která však našla na malém vápně volného hráče - znamenala 1-0 pro domácí. Nám se naskytla možnost na vyrovnání těsně před poločasem, kdy Láďa Kolář poslal prudký střílený centr na malé vápno, ale Tomášovi Srpovi chybělo pár centimetrů ke gólu.

Druhý poločas vyšel lépe domácím. Ve středu hřiště to z naší strany ještě šlo, ale před branku nás dobře hrající Podlesí nepustilo. Navíc jejich rychlý přechod do útoku nám dělal starosti. Vystřídali jsme, přehodili rozestavení, ale stále jsme to měli těžké. Škoda, že po našem špatně rozehraném trestném kopu v 65‘ šli domácí hráči do přečíslení a po pěkné kombinaci zvýšili na 2-0. Pak už si vítězství pohlídali a naše snaha neměla dostatečnou sílu.

 

 

 

19.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   6-2  (3-1)   FC 05 Zavidov

 Branky: 2‘ Kolář, 11‘ Zítek, 17‘ Srp, 59‘ Pužík, 63‘ Nový, 79‘ Kolář  – 44‘ Knor, 83‘ Klouček

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (65‘ Hausner), Zítek, Hlavatý (52‘ Nový), Srp (75‘ Vodička)

 

Po středeční dohrávce jsme po třech dnech opět na domácím trávníku nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu a to tentokrát proti týmu FC 05 Zavidov. Věděli jsme,že tomuto týmu se v tomto ročníku daří  jen v domácím prostředí, ale na hřišti soupeřů zatím nebodovali. Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně, soupeř nezachytil náš začátek a zaslouženě jsme šli do vedení. Hned ve 2‘ přesnou přihrávkou od Vojty Zítka se dostal Láďa Kolář do brejku a zkušeně proměnil (1-0). Po dalších 10‘ se uvolnil přes dva hráče Marek Hlavatý a  našel na malém vápně Vojtu Zítka, který uklidil míč do sítě (2-0). Naši skvělou necelou dvacetiminutovku zakončil po přesném centru od Ládi Koláře z voleje Tomáš Srp a vedli jsme (3-0). Hra byla pod kontrolou našich hráčů, jen přišlo naše zaváhání chvilku před poločasem, a soupeř snížil na (3-1).

 

 Druhý poločas jsme nepřipustili žádnou zápletku, když proměnil trestný kop z 25 metrů  Michal Pužík na (4-1) a vzápětí  prokázal svou rychlost a dravost Dan Nový, který zvýšil na (5-1)  -  a tím byl zápas definitivně rozhodnutý. Ještě přišla jedna hezká akce, kdy  krásným pasem za obranu od Jirky Hausnera  -  Laďa Kolář přeloboval vyběhnutého brankaře hostů  (6-1). Poslední slovo jako první poločas měli hosté a po rohovém kopu upravili na konečných (6-2).

 

 

 

17.  mistrovské  utkání     I.A  třídy   skupina  ,,A‘‘

FK Komárov   3-1  (2-1)   SK Nový Knín

 Branky: 32‘ Komínek, 43‘ Pužík, 50‘ Pužík – 31‘ Stočes

Sestava FK Komárov:  Herco, Grunt A., Komínek V., Pužík, Martinkovič, Kolář, Zadina, Solar (62‘ Hausner), Zítek, Hlavatý (87‘ Kratochvíl), Srp (80‘ Vodička)

 

První mistrovské utkání na domácím hřišti jsme odehráli proti týmu SK Nový Knín. Po dlouhé skoro třítýdenní herní pauze jsme opět nastoupili k mistrovskému zápasu. Navíc poprvé na travnaté ploše a na začátku to bylo znát. Soupeř vstoupil do utkání lépe, měl dobrou možnost vstřelit první branku. To jsme však přestáli, ale ve 31‘ po rohovém kopu se SK Nový Knín dostal do vedení. Při opakované dorážce skončil míč v naší síti (0-1). Po rozehrání jsme se dostali do rychlého protiútoku – který hosté odvrátili na roh. A z něj se nám podařilo po nacvičené kombinaci - Vaškem Komínkem - srovnat na (1-1). Těsně před přestávkou přišla hezká akce, kdy Tomáš Zadina běžel sám na branku, ale obránce jen za cenu faulu uhasil nebezpečí. Penaltu proměnil Michal Pužík a vedli jsme (2-1).                                                                      Druhý poločas byl již pod naší kontrolou. V 50‘ minutě jsme zvýšili na (3-1), tím jsme se uklidnili. Další 4 šance,které měli (Marek Hlavatý,Láďa Kolář,Tomáš Srp a Vašek Komínek), se nám nepodařilo proměnit. Soupeř ještě zahrozil z trestného kopu, orazítkoval naše břevno a dorážka skončila za naší brankou.                                                                        Získali jsme tři cenné body do tabulky, hráči zaslouží pochvalu za to, že i v momentech, kdy se nám nedařilo, zvedli hlavu a zápas dokázali otočit na svou stranu.

 

 

16.kolo 10.3.2018 

Sokol Kosoř    0 - 2  (0-1)   FK Komárov

 Branky: 41´ Nový, 83´ Srp

Sestava FK Komárov:  Herco, Martinkovič, Komínek V., Pužík, Hlavatý, Kolář, Zadina, Štěpnička (90´ Grunt A.), Solar (35´Nový), Zítek (70´ Hausner), Srp (86´ Komínek T.)

 Na první mistrovské utkání v jarních odvetách jsme jeli do Kosoře. Začátek zápasu byl  z obou stran opatrný. Snažili jsme se držet míč na kopačkách, kombinovat, soupeř zvolil dlouhé míče. Čekalo se, kdo první udělá chybu. Ta však nepřicházela ani na jedné straně. Chvilku před  poločasem, po přesném míči od Ládi Koláře, nádherně z jedné trefil  Dan Nový a vedeme 1-0. Do druhé půle vstupujeme aktivně, povzbuzeni vedením, domácí přidají na důrazu, ale naše obrana s Milanem Hercem v brance hraje spolehlivě. Přibližně 15 min. před  koncem zápasu domácí posílají stopera na hrot útoku, ale vše s přehledem odvrátíme a čekáme na svoji příležitost. Nejdříve, sice trochu z úhlu a obtěžován domácím bekem běží  Dan Nový na brankaře, ale chybí mu pár centimetrů ke vstřelení gólu. Necelých 10 min. před koncem zápasu si vše vynahradí, vymíchá u lajny domácího beka,  předloží míč před branku a tam to má Tomáš Srp již jednoduché uklidit míč do sítě 2-0. Konec zápasu si pohlídáme a vezeme domů důležité tři body. Kluci děkujeme, stejně tak skvělým fanouškům - (cca 25).   

 
15.kolo 18.11.2017  
Votice   3 -  1  Komárov (2:0)

Branky:   3´ Kamarýt Jiří, 28´ Homolka Jakub ,78´ Kamarýt Jiří - 54´ Štěpnička Jaroslav

Sestava:  Grunt D., Hlavatý Ma., Pužík, Komínek V., Zadina(82.min Martinkovič) ,Štěpnička, Kolář, Vodička(56.min Hausner) ,Solar (71.min Grunt A.), Zítek, Nový   -   Grunt A. , Vodička

 14.kolo 11.11.2017 

Komárov   0 -  2  Mníšek (0:0)

Branky:   72´ Poslední Daniel, 88´ Zákora Tomáš

Sestava:  Grunt D., Hlavatý Ma., Pužík, Komínek V., Martinkovič, Hausner(13.min Zadina), Štěpnička, Kolář, Solar (66.min Petráš), Zítek, Nový   -   Grunt A. , Vodička

 
 13.kolo 4.11.2017 
 
Komárov   1 -  3  Vestec (1:3)

Branky:  20´ Nový - 17´ a 38´ Chalopka, 21´ Michálek

Sestava:  Grunt, Hlavatý, Pužík, Komínek, Grunt A., Hausner, Štěpnička, Vodička, Solar, Zítek, Nový

 
12.kolo 28.10.2017 
 
Libušín   4 - 1  Komárov (1:0)

Branky:  18´ (p) Sejtarija, 69´ Obradovič, 71´ Abraham, 88´ (p) Obradovič - 61´ Kolář

Sestava:  Susko (18´ Hlavatý), Hlavatý (18´ Grunt A.), Pužík, Komínek, Martinkovič, Kolář, Solar (Řepka), Štěpnička, Vodička (Kratochvíl), Nový

 
 
11.kolo 21.10.2017
 
Komárov   5 - 1 Cerhovice (3:1)

Branky:  7´ a 50´ (p) Pužík, 10´ a 76´ Nový, 28´ Štěpnička - 39´ (p) Lacina

Sestava:  Susko, Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina (29´ Martinkovič), Kolář, Zítek, Štěpnička, Solar (71´ Hausner), Vodička (52´ Srp, 78´ Grunt A.), Nový  

 

10.kolo 14.10.2017

 
Tochovice  5 - 6p  Komárov  (3:1)

Branky:  20´ a 78´ Ježek, 38´ Huňa, 43´ Partika, 67´ penalta Jendruščák -  45´ a 83´ Nový, 55´ Štěpnička, 60´ penalta Pužík, 65´ Zadina   
 

Sestava:  Susko, Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina, Kolář, Zítek (63´Hausner), Štěpnička, Solar, Vodička (20´Srp), Nový  

 
 
9.kolo 7.10.2017
 
Komárov  3 - 1  Hřebeč  (3:0)

Branky:   4´ Vodička, 36´ Nový, 38´ Zítek - 73´ Faktor  
 

Sestava:  Grunt D., Hlavatý, Komínek,Pužík, Zadina, Kolář, Zítek (82´Hausner), Štěpnička, Solar, Vodička (57´Srp), Nový (91´ John)

 
8.kolo 30.9.2017
 
 
Černolice  2 - 3  FK Komárov 

Branky:  Nový, Zítek, Nový
 

Sestava: Grunt D., Hlavatý, Komínek (Grunt A.), Pužík, Zadina, Kolář, Zítek, Štěpnička, Solar (John), Vodička (Martinkovič) , Nový

 
 
7.kolo 23.9.2017
 
FK Komárov  4 - 0  Jíloviště

Branky:  Komínek, Zítek, Nový, vl
 

Sestava:  Grunt D., Hlavatý, Pužík, Komínek V., Zadina, Kolář (Grunt A.), Solar, Štepnička, Hausner (Vodička - John), Zítek, Nový

 
 
6.kolo 16.9.2017
 
Klecany  4 - 2  FK Komárov

Branky:   Srp, Komínek
 

Sestava:  Grunt D., Grunt A., Pužík, Komínek V., Zadina (Solar), Hlavatý, Kolář, Hausner (John),  Srp (Martinkovič), Nový

 
 
5.kolo 9.9.2017
 
FK Komárov  1 - 2  Podlesí

Branky:   Zítek
 

Sestava: Susko, Martinkovič, Pužík, Komínek V., Zadina (Solar), Hlavatý (John), Kolář, Hausner, Zítek (Vodička), Srp, Nový

 
 
4.kolo 3.9.2017
 
Zavidov  5 - 3  FK Komárov 

Branky:   Srp, Komínek, Nový
 

Sestava: Susko, Martinkovič, Pužík, Komínek V., Komínek T.,Solar (John), Kolář (Grunt A.), Hausner, Štěpnička, Srp, Nový

 

 
 
 3.kolo 26.8.2017
 
FK Komárov  1 - 1  Jílové  (penalty 5-4)

Branky:   24' Hlavatý  -  17' Kasík 
 

Sestava: Susko, Martinkovič, Hlavatý, Komínek T., Zadina, Kolář, Hausner (85' Zítek), Štěpnička, Vodička (John), Nový, Srp

Penalty proměnili: Kolář, Martinkovič, Srp, Nový, Zadina

 
 
2.kolo 19.8.2017
 
SK Nový Knín  1 - 1  FK  Komárov  (penalty 4-5)

Branky:   12' Pouček  -  61' Kolář
 

Sestava: Grunt D, Martinkovič, Hlavatý, Pužík, Zadina, Kolář, Solar (55' Zítek - 85' John), Štěpnička, Pergl, Nový, Srp (75' Vodička)

Penalty proměnili: Kolář, Pužík, Nový, Zadina, Hlavatý

 

1.kolo 12.8.2017

FK Komárov - Kosoř 5:3 (2:2)

Branky:12' Nový, 44' Srp, 53' Nový, 69' Pergl, 90' Štěpnička - 7' vl., 9' pen. Vodecký, 62' Kratochvíl
 
Sestava: Grunt D. - Martinkovič, Hlavatý, Pužík, Zadina (69' Grunt A.),Kolář, Štěpnička, Solar, Pergl (75' Vodička), Srp, Nový ( 89' Kratochvíl )
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
 
 
První mistrovské utkání 1.A-třídy ročníku 2018/2019
 
FC Jílové  0-5 FK Komárov (0-1)
 
 
 
 
Sestava: Herco, Hlavatý(Grunt A.), Vaníček, Komínek, Šubert, Kolář( Baštař),Solar(Martinkovič), Pužík, Mojdl, Vokáč, Srp (Jarda Pes Štěpnička) 
 
Branky: 3x Mojdl, Kolář, Štěpnička

 

TOPlist

Dnes je