Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.01.2018 07:40:19 

OFICIÁLNÍ    INTERNETOVÉ   STRÁNKY    FOTBALOVÉHO    TÝMU      BEROUNSKA

PŘÍPRAVKA
Dnes je
PŘÍPRAVKA starší a mladší
 
 
 
 
Kontakty na trenéry:
 
Dudl Pavel             tel : 731558104                                                  Karel Jonák       tel :  604236371
Václav Motl           tel : 603512266                                                  Radek Marek    tel :  603458655
 
 
 Soupiska starší přípravka narození 2007/2008                                Soupiska hráčů ml. přípravka (hráči narození 2009 a mladší)
   (utkání se hrají 1 x 18 min, v poli 5 + 1 hráčů)                                                (utkání se hrají 1 x 15min, v poli 4 + 1 hráčů)
 
Jméno hráč ID FAČR
Řepík David 07020108
Motl Jan  07020227
Venclíček Jindřich 07040280
Mrkáček Dan  07080215
Dudl Ondřej 09010553
Marek Radek 08101310
Lukavský Matěj 10020224
Paleta František 09100291
Pos Vojtěch 07060076
Zemanová Jana 07101352
Pos Ondřej 07060075
Dominik Bělohlávek 09090722
Kramárik Vojtěch 09030529
Mizera Dominik 08080622
Garanič Marek 10030161
Šlechta Ondřej 09090826
Cíza Jakub 09060955
Jméno hráče ID FAČR
Dudl Ondřej 09010553
Lukavský Matěj 10020224
Garanič Marek 10030161
Kramárik Vojtěch 09030529
Bui Congh Minh 10070724
Dominik Bělohlávek 09090722
Ivanov Emilyano 09041264
Šlechta Ondřej 09090826
Paleta František 09100291
Cíza Jakub 09060955
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Případní zájemci o členství v našem mužstvu  neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedených telefonech. Velký zájem máme o hráče ročníku nar. 2007 a ročníku 2010.

 

 
 
 
Aktuálně
Tréninky přes zimní období od prosince(začínáme ve čt 7.12.) do března.
 
mladší přípravka :   Út -- 17:00 - 18:30 h    ZŠ
                                   Čt -- 15:00 - 16:30 h    Sokolovna
 
starší přípravka  :    Po --  15:00 - 16:30 h   Sokolovna
                                   Čt --  15:00 - 16:30 h   Sokolovna
                                   So --  10:00 - 11:30 h   FK hřiště

 

Halový turnaj OP  starší přípravka – SH Králův Dvůr

 

Skupina A

Komárov - Hořovicko,,B“ 2:4, Trubín/Č.l.-U.Beroun - Komárov 2:2, Trubín/Č.l.-U.Beroun - Hořovicko,,B“ 3:2

Pořadí:

1.Trubín/Č.l.-U.Beroun  4b., 2.Hořovicko,,B“ 3b., 3.Komárov 1b

Skupina B 

< xml:namespace prefix = "o" />

Cembrit – Hořovicko,,A“ 1:0, Sokol Kr.Dvůr – Hořovicko,,A“ 1:3, Cembrit – Sokol Kr.Dvůr 3:0  

Pořadí: 

1.Hořovicko,,A“  6b., 2.Cembrit 3b., 3.Sokol Kr.Dvůr  0 b.  

Semifinále: Trubín/Č.l.-U.Beroun - Cembrit 2:0, Hořovicko,,A“-Hořovicko,,B“ 3:0   

o 5.místo :  Komárov – Sokol Kr.Dvůr 4:1  

o 3.místo : Hořovicko,,B“ – Cembrit 4:0  

Finále : Hořovicko,,A“ - Trubín/Č.l.-U.Beroun 1:0  

Nejlepší: brankář Ryska(Hořovicko,,B“) , střelec Řepík (Komárov) 5 branek, nejlepší hráč Dostál (Hořovicko,,A“)  

  

 Výsledky podzim 2017  starší přípravka :

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/37907ceb-e685-4f39-b993-abb9ab6f3511

 

Výsledky mladší podzim 2017 přípravka:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/442d3db4-4e8d-432d-9be3-b49f4b1df08b

 

Mladší přípravka - skupina B (konečné pořadí) 

   

Poř.

Družstvo

Záp.

V

R

P

Skóre

Body

 

1.

FK Hořovicko

12

9

1

2

62:9

28

 

2.

H.Neumětely

12

6

3

3

33:26

21

 

3.

FK Komárov

12

5

4

3

46:15

19

 

4.

TJ Zaječov

12

0

0

12

3:94

0

 

Soupeři v jarní části :        Felbabka, Lochovice, Zaječov, Chodouň

 

Starší přípravka - skupina A (konečné pořadí)

 

Poř. Družstvo Záp. Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1. FK Komárov 20 14 3 3 67:17 45
2. Union Cerhovice 20 14 2 4 80:29 44
3. Všeradice A 20 13 3 4 75:24 42
4. Felbabka 20 5 0 15 30:58 15
5. Litavan Libomyšl 20 0 0 20 61:30 0

 

Soupeři v jarní části( Semifinále ) :  Cerhovice, Hořovicko A a B, Loděnice B, Žebrák

 

 

Mladší přípravka - Turnaj Neumětely(1.místo)

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 
       
TOPlist

Dnes je