Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.01.2018 07:40:19 

OFICIÁLNÍ    INTERNETOVÉ   STRÁNKY    FOTBALOVÉHO    TÝMU      BEROUNSKA

A MUŽSTVO
Dnes je

 

 

 

 

FK KOMÁROV  A

 

 
  

Plán  zimní  přípravy  FK  Komárov ,,A‘‘ :   ( 25  tréninků,  4x  PÚ)

 

Pá     19.1.       trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

So     20.1        trénink       (hř.FK)       10.30 hod.

Út     23.1.       trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

Čt     25.1.       trénink        (hř.FK)      17.30 hod.

Pá     26.1.       trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

So     27.1.       trénink       (hř.FK)       10.30 hod.       

Út    30.1.        trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

Čt       1.2.        trénink       (hř.FK)      17.30 hod.

Ne      4.2.        PÚ   Hostomice                    10.00  hod.      (UMT  Spartak PB)

Út      6.2.        trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

Čt  -  Ne     8.  -  11.2.       soustředění            (Orlík – Vystrkov )  -  ( 7x  trénink)

St    14.2.        trénink       (hř.FK)        17.30 hod.

Pá    16.2.        trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

Ne    18.2.       PÚ   bude upřesněno       (zamluveno - 17.00 hod. - UMT  Beroun)

Út    20.2.       trénink       (hř.FK)        17.30 hod.      

Čt    22.2.       trénink       (hř.FK)        17.30 hod.

Pá    23.2.       trénink       (hř.FK)        17.30 hod.

Ne    25.2.       PÚ   Mýto                     14.00  hod.       (UMT  Rokycany)

Út    27.2.       trénink       (hř.FK)        17.30 hod.

Čt       1.3.       trénink       (hř.FK)       17.30 hod.

So      3.3.       PÚ   Tuchlovice           14.00  hod.       (hř.  Srby)

Út      6.3.       trénink        (hř.FK)       17.30 hod.

Čt      8.3.       trénink        (hř.FK)       17.30 hod.                                    

 

So    10.3.     MÚ   Sokol  Kosoř          14.30 hod

 

 

 

 

 1.A třída - skupina A:

 

 

 

 

  Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Baník Libušín 15 12 0 3 51:18 37 0 1
2. TJ sportovní klub Hřebeč 15 13 0 2 36:20 37 2 0
3. SK Tochovice 15 11 0 4 45:28 35 0 2
4. TJ Kovohutě Podlesí 15 11 0 4 41:24 32 2 1
5. TJ Jíloviště 15 9 0 6 32:24 28 0 1
6. TJ Viktoria Vestec 15 8 0 7 35:24 26 0 2
7. SK VOTICE 15 8 0 7 33:29 23 1 0
8. FK Komárov 15 8 0 7 36:37 21 3 0
9. UNION CERHOVICE 15 7 0 8 26:32 20 1 0
10. Spolek FC JÍLOVÉ 15 6 0 9 34:32 19 0 1
11. TJ Sokol Klecany 15 7 0 8 26:34 18 3 0
12. FC 05 Zavidov 15 6 0 9 29:45 18 0 0
13. FK Mníšek pod Brdy 15 5 0 10 16:26 17 0 2
14. FK Kosoř 15 5 0 10 22:38 15 2 2
15. SK Černolice 15 4 0 11 32:58 12 0 0
16. SK Nový Knín 15 0 0 15 19:44 2 0 2
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
TOPlist

Dnes je